• De Vuursche H3 WATERPOLO

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    HZC de Robben H4

    VS

    De Vuursche H3

    30 september 202318:45 uur
    De Lieberg Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30-09-2023HZC de Robben H4 - De Vuursche H3De Lieberg
    07-10-2023De Vuursche H3 - De Vaart H3De Trits

    Volledige programma

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 sep.ZPC AMERSFOORT H11 - De Vuursche H313 - 5
  • Poulestanden De Vuursche H3 ( 4e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Duinkikkers H31100183153
    2HZC de Robben H411008623
    3ZPC AMERSFOORT H112101191363
    4Mokum (SG) H72101121023
    5De Meerkoeten H111006423
    6De Otters Het Gooi H4210110913
    7De Vaart H300000000
    8De Vuursche H31001513-80
    9De Aalscholver H32002727-200
  • De Vuursche H3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRol
    Albrecht, JoostTeamspeler
    Beekmans, HansTeamspeler
    Berger, MichaΓ«lTeamspeler
    Brink, HermanTeamspeler
    Dingemanse, ChielTeamspeler
    Feenstra, EnneTeamspeler
    Hogervorst, VincentTeamspeler
    Kroeze, RuudTeamspeler
    Kuijt, WilcoTeamspeler
    Lammertse, AlwinTeamspeler
    Lammertse, MartTeamspeler
    Lammertse, ThierryTeamspeler
    Lever, GertTeamspeler
    Lugtigheid, QuintenTeamspeler
    Paerel, ReijerTeamspeler
    Pater, Joeri deTeamspeler
    Verlaan, PaulTeamspeler
    Went, WouterTeamspeler
    Willems, AnthonyTeamspeler
    Wurff, Victor van derTeamspeler
  • Staf

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team. Dus schrijf een verslag na de eerstvolgende wedstrijd en laat jullie fans van jullie prestaties mee genieten! Mail je verslag naar website@zcdevuursche.nl TIP! Een foto erbij maakt het nog leuker!
  • Stats

    De Vuursche H3

    Heren

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    13,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Lokatie
    Donderdag 21:00-22:00 De Trits