• De Vuursche H2 WATERPOLO

  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden De Vuursche H2 ( 3e klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Albatros H120171225211114152
    2UZSC H82016132011119049
    3Watervlo H42013251771344341
    4ZPC AMERSFOORT H81914141981504840
    5VZC H41812151551064940
    6De Vuursche H22010010176186-1030
    7De Fuut H2206113141152-1119
    8Aquarijn H3205213145165-2017
    9Zwemvereniging Utrecht H6204016102186-8412
    10Het Zinkstuk H2194114103185-8210
    11ZPC AMERSFOORT H1020121773237-1645
  • Team indeling

    NaamRol
    Baaren, Gert-jan vanTeamspeler
    Bakker, RubenTeamspeler
    Heuving, StephanTeamspeler
    Hof, JeroenTeamspeler
    Koekkoek, MartinTeamspeler
    Maassen, JeroenTeamspeler
    Mostert, MartijnTeamspeler
    Slooten, Jeroen vanTeamspeler
    Terschegget, PatrickTeamspeler
    Verwoerd, MarcelTeamspeler
    Vries, Melvin deTeamspeler
    Weerd, Mike van deTeamspeler
    Zaagman, RickTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Paerel, ReijerTechnische stafCoach
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team. Dus schrijf een verslag na de eerstvolgende wedstrijd en laat jullie fans van jullie prestaties mee genieten! Mail je verslag naar website@zcdevuursche.nl TIP! Een foto erbij maakt het nog leuker!
  • Stats

    De Vuursche H2

    Heren

    8,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,30

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Lokatie
    Dinsdag 21:00-22:00 De Trits
    Vrijdag 20:30-21:45 De Trits
  • Clubkleding sponsor(s)