• 10 juli laatste trainingsavond van dit seizoen

    3 jul 2026
  • De laatste trainingsavond van het seizoen is op vrijdag 10 juli! De jeugd tot 12 jaar beleefd een spetterende afsluiting van 17:45 tot 19:15 uur. Neem dan gerust je zusje, broertje, vriendje of vriendinnetje mee (in bezit van A&B diploma) naar de laatste training van het seizoen! Je mag ook je leukste opblaasbare band, flamingo, bal of SUP meenemen.πŸ¦©πŸ„β€β™‚οΈβš½ Wij zorgen voor een drankje Γ©n een lekkere verkoelende verrassing! 🍹🍦

    Onderling Waterpolotoernooi
    Van 19.45 tot 21.00 uur spelen we het laatste onderlinge mixed waterpolotoernooi van dit seizoen. πŸ€½πŸ»β€β™€οΈπŸ€½πŸ»β€β™‚οΈ
    Iedereen van 13 jaar en ouder is van harte welkom om mee te spelen! We maken er samen een gezellige en spetterende seizoensafsluiting van!

    Daarna gaan we genieten van de zomervakantie en vanaf maandag 31 augustus duiken we het zwembad weer in voor het nieuwe seizoen 26-27!