Tafelrooster

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Juryleden Juryleden Juryleden Scheidsrechters Scheidsrechters
11-1-2020 17:00 De Vuursche EG1 BZC Brandenburg EG1 Bas Mostert Mitchel v.d. broek   Rick Zaagman Niek van Klingeren
11-1-2020 17:45 De Vuursche BJ1 De Duinkikkers BJ1 Stephan Heuving Jeroen Maassen Martin koekkoek    
11-1-2020 18:30 De Vuursche H1 Watervlo H3 Petra Zahradnik Gert Lever Alwin Lammertse    
11-1-2020 19:15 De Vuursche H3 De Otters Het Gooi H3 Petra Zahradnik Gert Lever Alwin Lammertse    
11-1-2020 20:00 De Vuursche H2 UZSC H7 Jeroen Hof Ruben Bakker Jeroen van Slooten    
11-1-2020 20:45 De Vuursche H4 ZPC Woerden H3 Jeroen Hof Ruben Bakker Jeroen van Slooten    
                 
25-1-2020 17:00 De Vuursche DG1 De Vaart DG1 Belinda van Dinther Frank Kersten      
25-1-2020 17:45 De Vuursche CG1 ZPC Woerden CG1* Ronald van Dijk Remco van Dijk Niels Velthuizen    
25-1-2020 18:30 De Vuursche H4 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 Ronald van Dijk Remco van Dijk Niels Velthuizen    
25-1-2020 19:15 De Vuursche BJ1 UZSC BJ2 Thierry Lammertse Ruud Kroese Enne Feenstra    
25-1-2020 20:00 De Vuursche H1 UZSC H6 Thierry Lammertse Ruud Kroese Enne Feenstra    
                 
1-2-2020 17:00 De Vuursche DG1 De Otters Het Gooi DG2 Belinda van Dinther Truus Veendrick      
1-2-2020 17:45 De Vuursche Da1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 Petra Zahradnik Truus Veendrick Mariska Kraaikamp    
1-2-2020 18:30 De Vuursche H3 De Vaart H3 Petra Zahradnik Truus Veendrick Mariska Kraaikamp    
1-2-2020 19:15 De Vuursche H2 VZC H4 Rein Bosgra Arjan de Vlieger Ruben Bakker    
1-2-2020 20:00 De Vuursche BJ1 De Otters Het Gooi BJ1 Rein Bosgra Arjan de Vlieger Ruben Bakker    
1-2-2020 20:45 De Vuursche H1 BZC Brandenburg H3 Dennis Tsibidakis Jeroen van Slooten Martin Koekkoek    
                 
15-2-2020 17:45 De Vuursche EG1 Aquarijn EG2 Belinda van Dinther Cees Dingemanse   ???? ????
15-2-2020 18:30 De Vuursche DG1 VZC DG2 Belinda van Dinther Cees Dingemanse      
15-2-2020 19:15 De Vuursche CG1 Aquarijn CG1 Ruud Kroeze Thierry Lammertse Enne Feenstra    
15-2-2020 20:00 De Vuursche H3 Zwemclub Zeist H2 Ruud Kroeze Thierry Lammertse Enne Feenstra    
15-2-2020 20:45 De Vuursche H4 De Fuut H4 Jeroen van Sloten Stephan Heuving Ruben Bakker    
                 
7-3-2020 19:00 De Vuursche Da1 Zwemvereniging Utrecht Da4 Joost Pluimers Remco van Dijk Ronald van Dijk    
7-3-2020 19:45 De Vuursche H2 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 Joost Pluimers Remco van Dijk Ronald van Dijk    
7-3-2020 20:30 De Vuursche BJ1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 Marjolein Koenen Mariska Kraaikamp Juliette Kuijt    
7-3-2020 21:15 De Vuursche H1 HZC de Robben H2 Marjolein Koenen Mariska Kraaikamp Juliette Kuijt    
                 
14-3-2020 16:30 De Vuursche EG1 BZC Brandenburg EG1 Belinda van Dinther Frank Kersten   Bryan van Loon Jasper Zahradnik
14-3-2020 17:15 De Vuursche DG1 De Aalscholver DG1 Belinda van Dinther Frank Kersten      
14-3-2020 18:00 De Vuursche CG1 Zwemclub Zeist CG1* Rick Meulenbeld Logan Bouwmeester Rick van Boeijen    
14-3-2020 18:45 De Vuursche H2 De Aalscholver H3 Ronald van Dijk Remco van Dijk Niels Velthuizen    
14-3-2020 19:30 De Vuursche Da1 Aquarijn Da4 Ronald van Dijk Remco van Dijk Niels Velthuizen    
14-3-2020 20:15 De Vuursche BJ1 HZC de Robben BJ1 Samantha Bakker Ingmar Velthuizen Dennis Tsibidakis    
14-3-2020 21:00 De Vuursche H1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 Samantha Bakker Ingmar Velthuizen Dennis Tsibidakis    
                 
28-3-2020 17:00 De Vuursche H4 Watervlo H4 Bas Mostert Mitchel v.d. Broek      
28-3-2020 17:45 De Vuursche H3 Zwemvereniging Utrecht H6 Bas Mostert Mitchel v.d. Broek      
28-3-2020 18:30 De Vuursche BJ1 Watervlo BJ1 Alwin Lammertse Gert Lever Jeroen Hof    
28-3-2020 19:15 De Vuursche H1 De Fuut H2 Alwin Lammertse Gert Lever Jeroen Hof    
                 
4-4-2020 17:00 De Vuursche EG1 UZSC EG2 Jeroen Maassen Stephan Heuving Martin Koekkoek Marco Kraaikamp Melvin de Vries
4-4-2020 17:45 De Vuursche Da1 Het Zinkstuk Da1 Jeroen Maassen Stephan Heuving Martin Koekkoek    
4-4-2020 18:30 De Vuursche H4 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 Marjolein Koenen Mariska Kraaikamp Juliette Kuijt    
4-4-2020 19:15 De Vuursche H3 De Aalscholver H4 Marjolein Koenen Mariska Kraaikamp Juliette Kuijt    
                 
18-4-2020 19:00 De Vuursche H2 De Vaart H2 Alwin Lammertse Thierry Lammerste Gert v.d. Broek    
18-4-2020 19:45 De Vuursche BJ1 ZPC Woerden BJ1 Alwin Lammertse Thierry Lammerste Gert v.d. Broek    
18-4-2020 20:30 De Vuursche H1 Aquarijn H2 Alwin Lammertse Thierry Lammerste Logan Bouwmeester    

 

Klik op deze link om het tafelrooster als pdf te openen


Indien je verhinderd bent: ONDERLING RUILEN !

Voor de eerste wedstrijd een half uur eerder aanwezig zijn in verband met het opbouwen van de doelen en de jurytafel.
 

Vergeet niet, als jurylid, om over je badkleding verplicht een (club)shirt te dragen !

(club-)scheidsrechters dienen zich in het zwembad te kunnen legitimeren met een geldig persoonlijk identiteitsbewijs !


Meer informatie over tafelen en de bediening van het scorebord via onderstaande link:

TAFELEN EN BEDIENING SCOREBORD